Nareszcie! Otwarcie basenu na pewno 13 listopada!

Udostępni wpis:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nareszcie! Otwarcie basenu na pewno 13 listopada! Po dwóch latach i dwóch miesiącach wracamy na NASZ basen! Szykujcie czepki, stroje, okularki. Przegląd techniczny sprzętu jest jak najbardziej wskazany! Czeka nas wiele nowości. Przede wszystkim zastosowano system biometryczny przy wejściu.Wszędzie zamontowano czytniki dłoni.

Klasa IV przyjeżdża na basen jako pierwsza i dla niej podajemy istotne informacje:

W związku z rozwiązaniami technicznymi wprowadzonymi na basenie dzieci wchodzą całą grupą do szatni wraz z opiekunami. Rodziców prosimy o punktualne doprowadzenie dzieci na zbiórkę o godz 7:35, ponieważ po tym czasie indywidualne wejście na zajęcia będzie niemożliwe!

Pozostałe klasy są dowożone na zajęcia basenowe ze szkoły.

Ruszają też grupy popołudniowe. Również tutaj zwracamy uwagę na punktualność przybycia na zajęcia, gdyż spóźnialscy nie będą wpuszczani indywidualnie!!!

Grupa starsza (p.Śliwińska) ma zajęcia w poniedziałek ,środę i piątek – zbiórka o godz. 16.20 ! -zajęcia od 16:30 do 18:00

Grupa młodsza(p. Kownacki) ma zajęcia we wtorek i czwartek- zbiórka o godz.16.20 ! -zajęcia od 16:30-18:00

Pakujcie plecaki Areny i do zobaczenia w poniedziałek!

Więcej:

Walne Zgromadzenie Członków Klubu

Na podstawie § 19 pkt 3 Statutu Klubu Sportowego „Wodnik” w Śremie, Zarząd Klubu zwołuje Walne Zgromadzenie Członków Klubu na dzień 28.09.2021 r. godzina 18.15.

Walne Zgromadzenie Członków Klubu

Zebranie odbędzie się w siedzibie klubu na terenie obiektu Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica 1a. Szczegóły w załączniku:

Rozpocznij nową przygodę z Wodnikiem Śrem

Skontaktuj się z nami