Mamy kolejną klasę pływacką!

Udostępni wpis:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniu dzisiejszym w Ratuszu Śremskim odbyło się spotkanie burmistrza Adama Lewandowskiego z prezes klubu Jadwigą Śliwińską. Miło nam poinformować ,że dzięki przychylności burmistrza, starania klubu w sprawie utworzenia klasy sportowej przy szkole Podstawowej nr 6 zakończyły się sukcesem! Pan burmistrz wziął pod uwagę trudności jakie w tym roku klub napotkał podczas prowadzenia naboru z powodu pandemii. Jednocześnie dostaliśmy zielone światło do prowadzenia naboru w dalszych miesiącach. Mając już zapewnienie o powstaniu klasy będziemy mogli kontynuować go w spokojnej atmosferze.

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość!

Do wszystkich Osób zapisanych na obóz sportowy w Łazach latem 2020 roku.

Nie możemy jeszcze z całą pewnością potwierdzić, że obóz w Łazach się odbędzie, ale jesteśmy dobrej myśli. Kontaktowaliśmy się z gospodarzem obiektu nad morzem i wiemy, że trwają przygotowania , które mają spełniać wymagania sanitarno-epidemiologiczne ustalone przez rząd. Także organizator z Krotoszyna nadal czyni starania, aby obóz doszedł do skutku.

W ostatnim czasie MEN wypowiedział się w temacie kolonii i obozów, więc już niedługo powinniśmy otrzymać ostateczną informację na temat naszego wyjazdu, którą Wam przekażemy. Mamy nadzieję, że będzie ona pozytywna.

Zarząd Klubu

Więcej:

Walne Zebranie

Komunikat Na podstawie § 19 pkt 3 Statutu Klubu Sportowego „Wodnik” w Śremie, Zarząd Klubu zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu na dzień 31.05.2022

Nowy regulamin opłacania składek

W związku z podwyżką wynajmu torów, ustanowioną przez Spółkę Śremski Sport od 1 stycznia,  oraz w związku z rosnącą ceną paliwa co wpływa na wzrost

Rozpocznij nową przygodę z Wodnikiem Śrem

Skontaktuj się z nami